DETAJE

 • Ngjyra: E bardhë e thjeshtë dhe elegante
 • Materiali: 100% pambuk
 • Prerja: Normale, për përshtatje të përkryer

Transporti

Të ngjashme

T-SHIRT White – ICA Limited Edition “HQ”

2000 L

Përshkrimi

🟦 T-shirt Inter Club Albania – Edicion Special “HQ”  🟦

Festoni hapjen e selisë së re të Inter Club Albania me këtë t-shirt të veçantë dhe simbolik! Projektuar për përditshmëri, kjo bluzë është ideale për tifozët e Inter-it që duan të tregojnë përkushtimin e tyre çdo ditë. E përbërë 100% nga pambuku, kjo bluzë ofron rehati dhe qëndrueshmëri te larte.

Dizajni:

 • Përpara: Emri “Inter” i shkruar në një mënyrë të veçantë dhe dy yjet mbi të për të festuar titullin kampion numër 20.
 • Prapa: Stema e Interit e rikrijuar në një format modern, poshtë së cilës është shkruar “Since 2011 Inter Club Albania”, për të festuar 14 sezonet e ekzistencës së klubit. Mbi stemën, kori legjendar i Curva Nord “E per la gente che” që ka mbajtur gjallë shpirtin e çdo tifozi të Inter-it në San Siro dhe në transfertë, një simbol i përkushtimit dhe energjisë që ka çuar ekipin drejt arritjeve të mëdha.

Ky t-shirt është një deklaratë krenarie dhe përkushtimi ndaj ekipit të zemrës dhe Inter Club Albania. E përsosur për çdo rast, duke treguar dashurinë tuaj për Inter-in dhe mbështetjen për Inter Club Albania.

DETAJE

 • Ngjyra: E bardhë e thjeshtë dhe elegante
 • Materiali: 100% pambuk
 • Prerja: Normale, për përshtatje të përkryer

Transporti

Të ngjashme

Inter Club Albania

0
  0
  SHPORTA JUAJ
  SHPORTA JUAJ ËSHTË BOSHKTHEHU NË DYQAN
    PRODUKTE TË NGJASHME