DETAJE

 • Përbërja: 100% Poliester Premium
 • Masa: One Size
 • Ngjyra: E Zezë

Transporti

FALAS PËR TËRHEQJET NË SELINË ICA
ALL 300 NË TË GJITHË SHQIPËRINË
ALL 500 NË KOSOVË

Të ngjashme

KAPELE “BUCKET HAT”

1900 L

Përshkrimi

Kjo kapele “Bucket Hat” është krijuar me rastin e fitimit të Scudettos numër 20 dhe arritjen e yllit të dytë nga ana e Interit. Ideale për t’u veshur çdo ditë për lifestyle, në plazh, ose në stadium, kjo kapele është një “stoli” tjetër për arsenalin e një tifozi të vërtetë të Interit që dëshiron të tregojë krenarinë zikaltër çdo ditë.

Karakteristikat

 • Dizajn i veçantë: Nga njëra anë ka stemën e Interit me dy yje, ndërsa nga ana tjetër “Inter Club Albania” mbi një sfond zikaltër
 • Detaje të qendisura: Të dyja logot janë të qendisura me kualitet te lartë

 

Prodhimi dhe Disponueshmëria

Kjo kapele është prodhuar në Itali dhe qendisja është e arrirë deri në detajet më të vogla, duke garantuar cilësi të lartë dhe qëndrueshmëri.

Porosit tani dhe shto një simbol tjetër krenarie në koleksionin tënd si tifoz i Interit!

DETAJE

 • Përbërja: 100% Poliester Premium
 • Masa: One Size
 • Ngjyra: E Zezë

Transporti

FALAS PËR TËRHEQJET NË SELINË ICA
ALL 300 NË TË GJITHË SHQIPËRINË
ALL 500 NË KOSOVË

Të ngjashme

Inter Club Albania

0
  0
  SHPORTA JUAJ