DETAJE

 • Përbërja: 100% pambuk biologjik, siguron rehati maksimale dhe frymëmarrje të shkëlqyer për lëkurën.
 • Prerja: Normale
 • Nastro di rinforzo sul collo: Forcim në zonën e jakës për qëndrueshmëri të shtuar.
 • Tubolare: Strukturë pa qepje anësore për më shumë rehati dhe një pamje të pastër.
 • Brand: Inter Club Albania

Transporti

FALAS PËR TËRHEQJET NË SELINË ICA
ALL 300 NË TË GJITHË SHQIPËRINË
ALL 500 NË KOSOVË

Të ngjashme

T-Shirt Premium – INTER CLUB PLUS

Përshkrimi

Kjo bluzë Premium me mëngë të shkurtra, e prodhuar nga Inter Club Albania me kujdes të veçantë në Itali, është simboli i përkushtimit dhe cilësisë më të lartë. Bluza është e zezë dhe është projektuar për të qenë perfekte për çdo ditë dhe çdo ambient.

Karakteristikat e Dizajnit:

 • Pjesa e përparme: Në gjoks, bluza përmban vetëm stemën e Interit me dy yje, simbolizues të Scudettos numër 20. Kjo stemë nuk është e stampuar, por e gomuar, për të ofruar një ndjesi të veçantë dhe për të kaluar përvojën e anëtarëve në një nivel tjetër.
 • Pjesa e pasme: Vertikalisht në shpinë, është e stampuar me reliev "INTER" me një stil tepër elegant.
 • Krahu i djathë: Përmban simbolin që bashkon të gjithë zikaltrit që flasin shqip: "Inter Club Albania".

 

Disponueshmëria: Kjo bluzë unike nuk mund të blihet, por vetëm mund të behet e juaja vetëm duke bërë anëtarësimin PLUS (+).

Bëhu një anëtar i planit Inter Club PLUS për të bere tuajen një veshje të veçantë dhe të cilësisë së lartë që shpreh krenarinë tuaj për Inter Club Albania dhe arritjet historike të Interit!

DETAJE

 • Përbërja: 100% pambuk biologjik, siguron rehati maksimale dhe frymëmarrje të shkëlqyer për lëkurën.
 • Prerja: Normale
 • Nastro di rinforzo sul collo: Forcim në zonën e jakës për qëndrueshmëri të shtuar.
 • Tubolare: Strukturë pa qepje anësore për më shumë rehati dhe një pamje të pastër.
 • Brand: Inter Club Albania

Transporti

FALAS PËR TËRHEQJET NË SELINË ICA
ALL 300 NË TË GJITHË SHQIPËRINË
ALL 500 NË KOSOVË

Të ngjashme

Inter Club Albania

0
  0
  SHPORTA JUAJ
  SHPORTA JUAJ ËSHTË BOSHKTHEHU NË DYQAN
    PRODUKTE TË NGJASHME