DETAJE

 • Materiali: 100% Polyester, SOFT SHELL
 • Waterproof: Mbron nga shiu dhe lagështira
 • Wind Resistant: Mbron nga era
 • Breathable: Lejon lëkurën të marrë frymë dhe lejon që djersa në formë avulli uji të dalë nga brendësia e materialit në pjesën e jashtme.

Transporti

FALAS PËR TËRHEQJET NË SELINË ICA
ALL 300 NË TË GJITHË SHQIPËRINË
ALL 500 NË KOSOVË

Të ngjashme

XHUP “SOFT SHELL”

7900 L

Përshkrimi

Ky xhup është krijuar me kujdes të veçantë për anëtarët e Inter Club Albania, bazuar në kërkesat e tyre për një veshje të përditshme dhe funksionale që mund të përdoret në çdo situatë. Ideal për jetën e përditshme dhe për t’u ndjerë komod gjatë ditëve të ftohta në San Siro. Ky xhup është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë tifozët zikalër sepse nuk lejon depertimin e shiut dhe eres.

Prodhimi dhe Disponueshmëria

Ky xhup ekskluziv mund të blihet vetëm me porosi dhe prodhohet me kujdes të madh në Itali, duke garantuar cilësi të lartë dhe qëndrueshmëri.

Porosit tani dhe bëhu pjesë e klubit me stilin dhe komoditetin që meriton!

DETAJE

 • Materiali: 100% Polyester, SOFT SHELL
 • Waterproof: Mbron nga shiu dhe lagështira
 • Wind Resistant: Mbron nga era
 • Breathable: Lejon lëkurën të marrë frymë dhe lejon që djersa në formë avulli uji të dalë nga brendësia e materialit në pjesën e jashtme.

Transporti

FALAS PËR TËRHEQJET NË SELINË ICA
ALL 300 NË TË GJITHË SHQIPËRINË
ALL 500 NË KOSOVË

Të ngjashme

Inter Club Albania

0
  0
  SHPORTA JUAJ
  SHPORTA JUAJ ËSHTË BOSHKTHEHU NË DYQAN
    PRODUKTE TË NGJASHME