DETAJE

 • Materiali: 100% Akrilik
 • Brand: Inter Club Albania
 • Përmasat: Gjatësia: 145 cm & Gjerësia: 20 cm

Transporti

FALAS PËR TËRHEQJET NË SELINË ICA
ALL 300 NË TË GJITHË SHQIPËRINË
ALL 500 NË KOSOVË

Të ngjashme

SHALL INTER CLUB ALBANIA

1500 L

Përshkrimi

Ky shall është një aksesor i përsosur për çdo tifoz të Interit, duke kombinuar ngjyrat dhe emocionet e skuadrës së zemrës me një mesazh dashurie dhe përkushtimi. I përshtatshëm për t’u veshur gjatë ndeshjeve në stadium, përditshmëri, ose për t’u mbajtur si një kujtim i veçantë.

Karakteristikat

 • Dizajn i veçantë: Njëra anë e shallit mban mbishkrimin “Inter Club Albania”, ndërsa ana tjetër ka mbishkrimin “Piu Vivo Piu Ti Amo” në italisht, që do të thotë “Sa më shumë jetoj aq më shumë të dashuroj”.
 • Ngjyra: Zikalter, që simbolizon ngjyrat tradicionale të Interit.
 • Cilësi e lartë: Prodhimi italian garanton një produkt të qëndrueshëm dhe me cilësi të lartë.

 

Prodhimi dhe Disponueshmëria: Shalli është prodhuar në Itali me materiale cilësore dhe është dizajnuar për të siguruar rehati dhe stil për të gjithë tifozët e Inter Club Albania.

Porosit tani dhe shpreh dashurinë tënde për Interin me këtë shall unik dhe domethënës!

DETAJE

 • Materiali: 100% Akrilik
 • Brand: Inter Club Albania
 • Përmasat: Gjatësia: 145 cm & Gjerësia: 20 cm

Transporti

FALAS PËR TËRHEQJET NË SELINË ICA
ALL 300 NË TË GJITHË SHQIPËRINË
ALL 500 NË KOSOVË

Të ngjashme

Inter Club Albania

0
  0
  SHPORTA JUAJ
  SHPORTA JUAJ ËSHTË BOSHKTHEHU NË DYQAN
    PRODUKTE TË NGJASHME