DETAJE

 • Përbërja: 100% pambuk
 • Prerja: Normale
 • Brand: Inter Club Albania

Transporti

FALAS PËR TËRHEQJET NË SELINË ICA
ALL 300 NË TË GJITHË SHQIPËRINË
ALL 500 NË KOSOVË

Të ngjashme

T-Shirt Scudetto 20

2000 L

Clear

Përshkrimi

Festoni arritjen historike të Interit me bluzën festive të prodhuar nga Inter Club Albania me rastin e fitimit të Scudettos numër 20 dhe arritjen e yllit të dytë! Kjo bluzë është krijuar me pasion dhe përkushtim për të përjetuar dhe ndarë me krenari momentet më të mëdha të klubit tonë të dashur.

Detajet e Dizajnit

 • Pjesa e përparme: Përmban stemën e Scudettos me dy yje që simbolizojnë 20 kampionatet e fituara nga Inter. Në pjesën e përparme shkruhet “CAMPIONI D’ITALIA” që do të thotë “Kampionë të Italisë”. Në vend të shkronjës “O” kemi zgjedhur të vendosim stemën e Interit, duke shtuar një detaj unik dhe të dashur për tifozët.
 • Ngjyrat: Bazuar në ngjyrat zikaltra të Interit, kjo bluzë reflekton identitetin dhe krenarinë tonë.
 • Krahu i majtë: Përmban Kupën e Scudettos, duke simbolizuar fitoren dhe triumfin.
 • Mënga e djathtë: Ka të shkruar “Inter Club Albania”, duke treguar përkatësinë dhe përkushtimin tonë ndaj klubit.
 • SCUDETTO 20: Shkruar me stilin që lojtarët kanë emrat dhe numrat mbi shpinë, duke i dhënë kësaj bluze një ndjesi autentike dhe të veçantë.

Kjo bluzë festive është perfekte për çdo tifoz që dëshiron të shprehë dashurinë dhe krenarinë për Interin në një mënyrë të veçantë dhe elegante. E prodhuar me kujdes dhe cilësi të lartë nga anetari ynë në Prishtine Isah që ka një punishte të vogël familjare, kjo bluzë do të jetë një kujtim i paharrueshëm i kësaj arritjeje madhështore.

Prodhimi dhe Disponueshmëria: Bluza është prodhuar me standardet më të larta në Itali, duke garantuar një produkt qëndrushmëri dhe komoditet maksimal.

Porosit tani dhe festo me ne këtë arritje historike të Interit me stil dhe krenari!

DETAJE

 • Përbërja: 100% pambuk
 • Prerja: Normale
 • Brand: Inter Club Albania

Transporti

FALAS PËR TËRHEQJET NË SELINË ICA
ALL 300 NË TË GJITHË SHQIPËRINË
ALL 500 NË KOSOVË

Të ngjashme

Inter Club Albania

0
  0
  SHPORTA JUAJ
  SHPORTA JUAJ ËSHTË BOSHKTHEHU NË DYQAN