DETAJE

 • Ngjyra: Blu navy
 • Materiali: 100% pambuk
 • Prerja: Normale

Transporti

Të ngjashme

T-SHIRT Blue Navy – ICA Limited Edition “HQ”

2000 L

Përshkrimi

🟦 T-shirt Inter Club Albania – Edicion Special “HQ” 🟦

Festoni hapjen e selisë së re të Inter Club Albania me këtë t-shirt special! E dizenjuar për te gjithe anetaret tane, kjo bluzë është e përbërë 100% nga pambku, duke ofruar rehati dhe qëndrueshmëri maksimale.

Dizajni:

 • Përpara: Emri “Inter” i shkruar në mënyrë elegante dhe një design te vecante.
 • Prapa: Stema e Interit me dy yje, simbol i sukseseve të mëdha. Në fund të t-shirt-it, një shirit me te njejtin stil si perpara t-shirt, ku shkruhet sërish “Inter”.

Ky t-shirt është perfekt për t’u veshur në çdo rast, duke treguar dashurinë tuaj për Inter-in dhe përkrahjen për Inter Club Albania.

DETAJE

 • Ngjyra: Blu navy
 • Materiali: 100% pambuk
 • Prerja: Normale

Transporti

Të ngjashme

Inter Club Albania

0
  0
  SHPORTA JUAJ
  SHPORTA JUAJ ËSHTË BOSHKTHEHU NË DYQAN