X

Menu

Historia e ICA
Historia e ICA

Prej themelimit deri me sot, Inter Club Albania eshte shnderruar ne nje familje te madhe. Per te arritur kete ka qene e veshtire, por ja kemi dale!

Lista e Anetareve
Lista e Anetareve

Ketu mund te gjeni harten me vendodhjen e te gjithe Interistave pjese e Inter Club Albania! Ne jemi ne gjithe boten, Shqiperi, Kosove, Itali, USA, Australi, madje edhe ne Afganistan!

Anetaresohu
Anetaresohu

Ketu mund te mesoni gjithcka ne lidhje me anetaresimet, madje edhe te ndiqni proceduren per t’u anetaresuar online.

Anetaresohu!

Afrohu me shume me skuadren qe ti dashuron, bashkoju klubit, behu nje interist zyrtar!

karta

Perfito karten e anetaresimit

Pasi beheni anetar i Inter Club Albania do te perfitoni menjehere karten e anetaresimit Inter Club, te leshuar direkt F.C. Internazionale Milano, e cila ju ben nje anetar zyrtar te Interit dhe ju jep avantazhe te shumta.

Perfito dhurata te ndryshme nga Interi

Cdo vit, te anetaresuarit marrin dhurata direkt nga klubi. Vitin e pare ishin 3 dhurata, vitin e dyte te anetaresuarit moren nje peshqir plazhi, te tretin nje cante shpine, te katertin nje xhakovente shiu, te pestin nje shall zikalter… Po kete vit? Ende nuk dihet, te presim!

zaino
261891-800

Perfito deri 20% ulje tek dyqanet e Interit ne Milano dhe online

Cdo anetar i Inter Club Albania perfiton deri 20% ulje ne blerjet online tek “store.inter.it” si dhe tek dyqanet Solo Inter ne Milano. Ky eshte nga avantazhet kryesore qe secili prej jush perfiton pasi zoteron karten e anetaresimit! Mos e humbisni!

Merr pjese ne udhetimet e Inter Club Albania per te ndjekur Interin live ne San Siro

Nje nga qellimet kryesore te krijimit te Inter Club Albania eshte dhenia e mundesise te gjithe Interistave shqiptare per te ndjekur Interin live ne Giuseppe Meazza. Inter Club Albania organizohet disa here gjate sezonit per ndeshjet me te rendesishme te zikalterve. Tashme me ne gjithcka eshte e mundur! Behu pjese e jona per nje eksperience te paharrueshme!

249849-800
bileta

Prioritet per te siguruar bileta per cdo ndeshje te Interit ne Meazza, me cmim preferencial

Per cdo ndeshje te Interit ne Giuseppe Meazza, shitja e biletave fillon gjithmone per Inter Clubet, dhe vetem pasi ka mbaruar kjo procedure, vazhdohet me shitjen e lire. Duke qene pjese e Inter Club Albania, mund te jeni te sigurt se bileta do ju sigurohet kurdo qe ta deshironi. Dhe me e rendesishmja, deri ne 20% ulje nga cmimi normal dhe disa ndeshje me cmimin 10 euro ekskluzivisht vetem per anetaret.

Mundesine per te vizituar Appiano Gentile-n dhe te shohim stervitjen e Interit live

Ne udhetimet e meparshme, vizita ne Appiano Gentile ka qene tek pjesa e jashtme, ku disa lojtare ndalonin per te takuar tifozet gjate hyrjes te tyre. Tashme me Inter Club Albania anetaret mund te futen edhe brenda ne Appiano Gentile per te ndjekur stervitjen dhe per te takuar lojtaret ne fund te saj… Nje arsye me shume per te mos munguar!

12801231_10153551381543865_5804255190703491627_n
bluza

Mundesi per te porositur bluza te personalizuara nga INTER CLUB ALBANIA

Pasi te beheni nje anetar i Inter Club Albania, do te keni mundesine te porositni bluzat e personalizuara per Inter Clubin, si kjo ne foton majtas. Nese nuk jeni anetare, cmimi i bluzes do te jete me i larte

MUNDESINE PER TE TAKUAR LOJTARET DHE LEGJENDAT E INTERIT NGA AFER

Pasi te beheni nje anetar i Inter Club Albania, do te keni mundesine te porositni bluzat e personalizuara per Inter Clubin, si kjo ne foton majtas. Nese nuk jeni anetare, cmimi i bluzes do te jete me i larte

13423960_1183328508368120_3677709429066704866_n
13467291_1116119861764892_51512451_o

Bashkohu me Inter Club me te madh ne Europe

Inter Club Albania per te dytin sezon radhazi eshte Inter Club me i madh ne Europe, tani eshte koha per te bere tripleten. Jep edhe ti ndihmen tende duke ju bashkuar familjes se madhe te Interistave Shqiptare.